Już wkrótce rozpocznie się karnawałowe szaleństwo, więc jeżeli szukasz pomysłu na to, w jaki sposób uczcić Sylwestra i powitać efektownie Nowy Rok, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami naszego sklepu internetowego. W PiroArt znajdziesz imponujący wybór materiałów pirotechnicznych sygnowanych najbardziej cenionymi markami. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują fajerwerki i petardy Klasek. Z najnowszych propozycji tej renomowanej marki wybraliśmy dla Ciebie trzy niezwykłe produkty, które pomogą Ci rozświetlić i uświetnić każdą imprezę! Oto nasze top 3 marki Klasek.

Zafunduj sobie niesamowity efekt – fajerwerki Klasek

Klasek to jeden z najważniejszych producentów pirotechniki w Europie. Oferta skierowana jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów zajmujących się organizowaniem pokazów pirotechnicznych. Swoją popularność firma zawdzięcza temu, że posiada w swoim asortymencie bardzo duży wybór produktów najwyższej jakości, a zakres cen sprawia, że są one dostępne dla każdego. Każde opakowanie posiada odpowiedni certyfikat, świadczący o tym, że jest to produkt legalny i bezpieczny, jeżeli używa się go zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu. Pozwól, że zaprezentujemy Ci wybrane przez nas najbardziej interesujące fajerwerki marki Klasek.

Zestaw rakiet RS21Z14 – Zombie Invasion [5/1]

Zombie Invasion o zestaw rakiet, który możemy śmiało określić strzałem w dziesiątkę dla miłośników niezwykłych efektów wizualnych. W zestawie znalazło się 21 rakiet odpalanych za pomocą lontu, a każda z nich to inny kaliber i inny kolorowy efekt. Każda rakieta jest nieco inna dzięki, czemu powstaje zróżnicowany kolorystycznie i dźwiękowo pokaz. W ten sposób możesz przygotować naprawdę unikalne show będące efektownym zwieńczeniem organizowanej przez Ciebie imprezy.

Potężna petarda lontowa P5DU13 Dum Bum 2g+ [50/20]

Poznaj najnowszą wersję hitu marki Klasek, czyli potężną petardę Dum Bum 2g+. Znawcy pirotechniki uznają Dum Bum za jedną z najlepszych petard dla wymagających klientów. Wersja 2g + to jeszcze doskonalsza petarda, która dostarcza maksymalnej dawki emocji. Po odpaleniu z petardy wydobywa się imponujący pióropusz ognia i rozlega się naprawdę potężny huk. Opakowanie zawiera 20 strzałów wystarczających na wywołanie wyjątkowo spektakularnego efektu. Poszczególne sztuki pakowane są osobno, dlatego te petardy są wygodne w użytkowaniu i łatwe w transporcie. Sprawdzą się podczas imprez plenerowych, a także do odstraszania zwierząt.

Mega wyrzutnia C1503X C XXXL 150 [1/1]

Poznaj kolejny fantastyczny produkt marki Klasek, który zapewni Ci ekstremalne wrażenia!

Mega wyrzutnia XXL to zestaw zawierający 150 rakiet, pozwalający na wystrzelenie fajerwerków o zróżnicowanej kolorystyce i różnych efektach wizualnych. Rakiety o kalibrze 30 mm stworzą niesamowity pokaz, którego czas trwania może wynieść blisko trzy minuty. Cena być może nie jest najniższa, jednak jeśli marzysz o niepowtarzalnym show pirotechnicznym, które nie tylko zachwyci wszystkich obecnych, ale także pozostanie w ich pamięci naprawdę na długi czas, to koniecznie rozważ zakup tej mega wyrzutni. Efekt, jaki możesz dzięki niej osiągnąć, wart jest tak naprawdę każdej wydanej złotówki. Powtórzmy, ten wyjątkowy zestaw zawiera rakiety pozwalające na wypuszczenie 150 strzałów o kalibrze 30 mm. Mega efekt gwarantowany!

Wybierz pirotechnikę najwyższej jakości

Marka Klasek ceniona jest za to, że od lat nie tylko dostarcza produktów najwyższej jakości, ale także ciągle zaskakuje swoich klientów fantastycznymi nowościami. W PiroArt wiemy o tym doskonale i dlatego w naszej ofercie produkty sygnowane marką Klasek zajmują ważne miejsce. Na uwagę zasługują także inne, oprócz wymienionych powyżej, produktów, które cechują się wyjątkowymi efektami wizualnymi i dźwiękowymi. Mamy tu zarówno w pojedyncze petardy, jak i zestawy rakiet o różnym kalibrze, pozwalające na wystrzelenie w niebo nawet 150 strzałów jednocześnie. 

Jeżeli więc szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, co pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalny pokaz pirotechniczny, to nie możesz przejść obojętnie obok produktów marki Klasek. Każde opakowanie zawiera towar najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy kupujesz pojedyncze sztuki, czy też będzie to cały zestaw rakiet albo wyrzutnia, możesz mieć całkowitą pewność, że pirotechnikalia marki Klasek to kategoria najwyższej jakości. Każdy produkt posiada certyfikat świadczący o tym, że jest on dopuszczony do legalnego obrotu i bezpieczny w użytkowaniu. Pamiętaj o zapoznaniu się z instrukcją, którą umieszczono na każdym opakowaniu.