Pirotechnika bywa nazywana sztuką ognia, kolorów i emocji – właśnie za to ludzie kochają pokazy pirotechniczne. W ofercie sklepu internetowego PiroArt znajdziesz ogromny wybór materiałów takich jak fajerwerki, race, wyrzutnie, zimne ognie, wirujące bączki i wiele, wiele innych produktów pirotechnicznych niezbędnych, aby ubarwić imprezy takie jak urodziny, wesela, koncerty czy różnego rodzaju festiwale. Oferujemy pirotechnikalia sprawdzonych producentów – wśród nich znalazła się firma PiroMax. Oto nasze top 3 produktów tej marki, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Wyjątkowe i niepowtarzalne produkty PiroMax

PiroMax to polska marka ciesząca się od lat zaufaniem klientów w całej Europie. W jej asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne petardy, fajerwerki, race, zimne ognie, jak też oryginalne materiały pirotechniczne takie jak wirujące bączki, kolorowe motylki i wyrzutnie fajerwerków. Tu warto podkreślić, że marka PiroMax to jedna z niewielu firm, która oferuje także tak zwane Silent Fireworks, czyli fajerwerki, które są przyjazne dla zwierząt, ponieważ nie emitują głośnego huku. W tym wpisie chcemy jednak przedstawić subiektywnie wybrane przez nas top 3, czyli najlepsze materiały pirotechniczne sygnowane marką PiroMax. 

PXF212 Fontanna NoLimits [24/1]

Zacznijmy od prezentacji fontanny NoLimits, którą można nazwać wyjątkowym połączeniem elegancji i mocy. Wydobywające się z niej wodospady iskier dostarczają iście magicznych przeżyć. Fontanna czerwonych i srebrnych iskier połączonych z zielonymi gwiazdami uzupełniona jest charakterystycznym trzeszczeniem, dającym niepowtarzalny efekt. Trwająca 40 sekund eksplozja doda blasku każdemu wydarzeniu. Fontanna nadaje się do uzupełnienia pokazów pirotechnicznych zarówno na uroczystościach prywatnych, jak i w sytuacjach bardziej oficjalnych.

Flary dymne PXM30

Marka PiroMax to także efektowne flary dymne z kolekcji PXM 30 – w naszym asortymencie znajdziesz je w dużym wyborze kolorów. Gęsty dym wydobywający się z flary pomoże przygotować wyjątkową oprawę meczową, ale może także stać się przepięknym bajkowym tłem do zdjęć. Efektowny barwny dym to oryginalny sposób na urozmaicenie pokazów pirotechnicznych organizowanych z różnych okazji. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na flary w kolorze czerwonym zielonym, niebieskim lub czarnym. Odpalając flarę, pamiętaj o tym, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, trzymając ją w wyciągniętej ręce z dala od twarzy. 

Wyrzutnia Fireball XXL PXB3613

Ze wszystkich produktów pirotechnicznych dostępnych ofercie sklepu PiroArt szczególną popularnością cieszą się różnego rodzaju wyrzutnie, czyli opakowanie pozwalające na uzyskanie kilku, kilkudziesięciu lub nawet kilkuset strzałów. Na szczególną uwagę zasługuje tu wyrzutnia Fireball XXL – prawdziwy gigant w świecie pirotechniki. Jeżeli szukasz czegoś naprawdę efektownego, to ta wyrzutnia z pewnością cię nie zawiedzie. Potężne wybuchy i intensywne kolory zapewniają ekstremalnie przeżycia, które zachwycą Twoich gości.

Fireball XXL to największy kaliber dostępny obecnie na rynku materiałów pirotechnicznych. Gramatura mieszaniny pirotechnicznej NEC wynosi tutaj aż 632 g, jeżeli dodamy do tego wagę całkowitą 5760 g, to otrzymujemy naprawdę potężną wyrzutnię, dzięki której osiągniesz niepowtarzalny efekt.

Wyjątkowe produkty PiroMax

Możemy śmiało powiedzieć, że marka PiroMax podbija świat pirotechniki. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tym producentem, od samego początku istnienia, dlatego możemy z pełną odpowiedzialnością zaoferować pełną gamę i wyjątkowych produktów. Wszystkie artykuły pirotechniczne sygnowane marką PiroMax dostępne w sklepie PiroArt charakteryzują się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Dzięki nim uda Ci się osiągnąć spektakularne efekty, zachwycające uczestników organizowanego przez Ciebie pokazu. Dostępne w naszym sklepie produkty marki PiroMax posiadają niezbędne certyfikaty oraz instrukcję obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów tej marki dostępną w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu.

To, na które z produktów PiroMax się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji i budżetu. Jeśli szukasz czegoś naprawdę spektakularnego, wybierz wyrzutnię PXB 3613 Fireball XXL. Jeśli chcesz czegoś klasycznego, ale efektownego, wybierz race z serii PXM 30. A jeżeli potrzebujesz czegoś efektownego, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, zdecyduj się na wyjątkową fontannę PXF 212 No Limits.