Marka Funke od wielu już lat cieszy się uznaniem miłośników sztuki pirotechnicznej. W jej ofercie znajdują się materiały pirotechniczne najwyższej jakości, więc nie mogło zabraknąć tych produktów także w asortymencie sklepu PiroArt – w końcu staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami pirotechnicznymi. W dzisiejszym wpisie blogowym przyjrzymy się trzem wyjątkowym produktom marki Funke, które z pewnością dodadzą blasku i wrażeń każdej imprezie. Poznaj wyjątkowe fajerwerki Funke dostępne także online!

Bajkowe efekty z produktami marki Funke

Jeżeli chcesz zachwycić gości organizowanej przez siebie imprezy czymś naprawdę wyjątkowym, doskonałym pomysłem będzie uświetnienie wydarzenia za pomocą pokazu pirotechnicznego. Aby się do tego przygotować, musisz zaopatrzyć się w niezbędne produkty, takie jak na przykład petardy Funke. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz duży wybór materiałów pirotechnicznych tej cenionej marki, wśród nich na szczególną uwagę zasługują wymienione poniżej artykuły. Poznaj nasze top 3 pirotechnikaliów sygnowanych marką Funke.

Petardy lontowe IP1 Mini Blitzrums

Petardy to jeden z najczęściej wybieranych materiałów pirotechnicznych. Ich niewielki rozmiar i łatwość w obsłudze sprawiają, że są one wykorzystywane bardzo chętnie w różnych sytuacjach. Funke posiada w swoim asortymencie Mini Blitzrums, czyli małe petardy o wielkiej mocy. W opakowaniu znajduje się 30 małych petard, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń dźwiękowych i wizualnych. Można je wystrzelić na wysokość nawet 20 metrów, a intensywne dźwięki i błysk pomogą Ci wywołać efekt zaskoczenia. Nadają się zarówno do wykorzystania podczas różnego typu imprez, jak też do odstraszania zwierząt. Jeżeli szukasz naprawdę wyrazistych efektów w niewielkim opakowaniu za rozsądną cenę to zakup petard Mini Blitzrums będzie doskonałym pomysłem.

Wyrzutnia AC30-25-1 Feronia [4/1]

Drugim produktem w naszym subiektywnym wyborze najlepszych artykułów sygnowanych marką Funke, jest wyrzutnia Feronia. Dzięki niej możesz wystrzelić jednocześnie 25 petard, tworząc w ten sposób wielobarwne widowisko. Czerwone, zielone i złote pióropusze rozjaśnią nocne niebo, wprawiając widzów w zachwyt. Jeżeli chcesz zaskoczyć uczestników organizowanej przez siebie imprezy, to właśnie ta wyrzutnia będzie świetnym wyborem. Jest ona wykonana z materiałów wysokiej jakości, a jej obsługa nie sprawia nikomu większych problemów, wystarczy, że zapoznasz się z dołączoną do opakowania instrukcją.

Fantastyczna wyrzutnia SFCM17100C Godny [3/1]

Kolejnym rekomendowanym przez nas produktem jest potężna wyrzutnia fajerwerków Godny. Ta bateria to prawdziwy gigant w świecie pirotechniki – opakowanie waży blisko 6 kg, a sama masa NEC to aż 980 g. Taka ilość materiałów pirotechnicznych musi robić wrażenie! Godny to 100 potężnych, następujących po sobie błyskawicznie wystrzałów. 40-sekundowy pokaz to wyjątkowe efekty świetlne – podczas pokazu wielobarwne rozbłyski rozświetlą niebo w imponujący sposób. Bateria Godny to petardy Funke najwyższej jakości, idealne na powitanie Nowego Roku, świętowanie ważnej rocznicy czy też jako finałowa scena organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Dzięki tej wyrzutni z pewnością sprawisz, że Twoja impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników.

Dlaczego masz wybrać właśnie petardy Funke?

Marka Funke to jeden z tych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Gwarantujemy, że każdy produkt sygnowany tą marką charakteryzuje się doskonałą jakością i bezpieczeństwem. Twórcy Funke sami o sobie mówią, że starają się nieustannie rozwijać swój asortyment, a każdy kolejny produkt to coraz bardziej interesujące efekty pirotechniczne. Dlatego bez względu na to, czy organizujesz kameralne urodziny, czy chcesz dodać blasku jakieś większej imprezie, warto sięgnąć po opakowanie produktów Funke.

Zależnie od tego, czy w twoim koszyku znajdzie się wyrzutnia, petarda czy też inny produkt pirotechniczny możesz mieć pewność, że dzięki nim uda Ci się stworzyć niezapomniane show. Każde opakowanie petard dostępnych w naszym sklepie internetowym opatrzone jest odpowiednimi certyfikatami, gwarantującymi bezpieczeństwo ich użytkowania. Obecnie w naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór produktów pirotechnicznych: obok petard,  znajdziesz także duży wybór fajerwerków, wulkanów, zimnych ogni, rac itp. Funke to jedna z wielu marek dostępnych w naszym w sklepie. Jeśli szukasz petard najwyższej jakości, sprawdź naszą ofertę – zachwyci Cię nie tylko wybór produktów, ale także ich cena.