Drodzy klienci!
Zakupów w sklepie mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie!
Do każdego zamówienia niezbędny jest nr PESEL lub nr dowodu osobistego.
Sklep upoważnia kuriera do weryfikacji danych i pełnoletności.
Zamówienia są potwierdzane telefonicznie.

Nie dokonujemy wysyłek poza granice Polski!

We do not ship outside of Poland!

Wir versenden nicht außerhalb Polens!

Tak, mam 18 lat

O nas

Stale współpracujemy z czołowymi importerami pirotechniki w Polsce.

Od lat w naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak Jorge Fireworks, Triplex, Kometa. Dodatkowo, w 2013r. postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o markę Gaoo, która zainteresowała nas na swojej prezentacji nowymi produktami i ciekawymi kompozycjami efektów.

Poza sprzedażą fajerwerków przez internet, prowadzimy także hurtownię fajerwerków i sklepy stacjonarne.

Dlaczego warto wybrać nas? Przede wszystkim zdobyliśmy cenne doświadczenie podczas pokazów sztucznych ogni, które nieprzerwanie realizujemy od ponad 20 lat. Wiele produktów z naszej oferty jest także wykorzystywana podczas naszych widowisk. Dzięki temu znamy każdy produkt i z przyjemnością możemy go Państwu polecić.

PiroArt to nie tylko sklep z fajerwerkami!

Marzysz o niezapomnianej oprawie ważnego wydarzenia rodzinnego, firmowego lub sportowego?

Fajerwerki, zimne ognie, kolorowe race i wiele innych pomysłów na niesamowity sposób uświetnienia rozmaitych uroczystości znajdziesz w internetowym sklepie PiroArt. Od ponad dwudziestu lat oferujemy naszym klientom wybuchową rozrywkę najwyższej jakości.

Wszystkie nasze produktu posiadają niezbędne atesty i zezwolenia. Gwarantujemy więc bezpieczeństwo podczas zabawy naszymi fajerwerkami.

Współpracujemy ze znanymi producentami fajerwerków takimi jak Jorge Fireworks, Triplex, Kometa oraz Gaoo. To marki znane i cenione ze względu na szeroki asortyment dający możliwość tworzenia efektownych pokazów sztucznych ogni.

Warto wiedzieć także o tym, że PiroArt to nie tylko sklep z fajerwerkami, to także nasza pasja.

Możemy Ci opowiedzieć o każdym produkcie, podpowiemy, jak go wykorzystać, aby odnieść 100%. Skąd my to wiemy? Sami używamy naszych produktów podczas przygotowywania opraw różnego rodzaju widowisk.

Fajerwerki, rzymskie ognie, efektowne wulkany, to dopiero początek naszej oferty!

Cały czas śledzimy z uwagą rynek pirotechniczny na całym świecie, w związku z czym wszelkie wybuchowe nowinki pojawiają się u nas naprawdę błyskawicznie. Każdy produkt sprawdzamy osobiście i dopiero kiedy jesteśmy z niego zadowoleni, umieszczamy go w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą dostępną online oraz w sklepach stacjonarnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Ile jest w sieci sklepów internetowych?

Mając także bogate doświadczenie w realizacji profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, dążymy do perfekcji, poszukując nowych rozwiązań i efektów, zwracając szczególną uwagę na jakość. Naszą ideą jest stały, zadowolony i powracający klient, a także fajerwerki na każdą kieszeń.

Oczywiście dużo, ale zawsze jest kilka, do których chętnie się powraca. Sklep internetowy z fajerwerkami PiroArt.eu to miejsce stworzone z pasji do fajerwerków.

Starannie wybrane petardy, rakiety, wyrzutnie, rzymskie ognie i wulkany stworzyły naszą ofertę produktów, które chętnie Państwu polecimy.

Newsletter