Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie, gdyż wymaga wielkich starań, dokładnych przygotowań, sprawdzonych firm. Pokaz fajerwerków uczyni tę noc naprawdę wyjątkową, a goście weselni długo będą wspominać waszą niespodziankę, zwłaszcza że widowiskom z wykorzystaniem sztucznych ogni towarzyszą niezwykłe emocje oraz wyjątkowe doznania estetyczne.

pokaz fajerwerków na weselu

para młoda na weselu

Fajerwerki na wesele

Mając bogate doświadczenie w organizacji pokazów pirotechnicznych na różnego rodzaju imprezach, przygotowaliśmy dla Was osobną ofertę weselnych pokazów sztucznych ogni. Wyróżnia się ona dopasowaną do wydarzenia oprawą muzyczną, efektami oraz atrakcyjną ceną.

Długość pokazu fajerwerków na weselu

Organizowane przez nas standardowe widowiska obejmujące pokaz fajerwerków na weselu trwają ok. 5 minut. W tym czasie tysiące kolorowych efektów wznosi się na wysokość od 20 do 150 metrów, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Każdy scenariusz pokazu traktujemy indywidualnie. Jest to związane z miejscem widowiska, budżetem i przede wszystkim oczekiwaniami Klienta. Ceny naszych podstawowych pokazów sztucznych ogni zaczynają się od 2500 zł i obejmują takie elementy jak wyrzutnie wielostrzałowe, wachlarze, fontanny, efektowny finał. Dodatkowo swój scenariusz rozbudować można np. o sztucznie ognie wybuchające w kształcie serc lub iskrzące szpalery.

Decydując się na fajerwerki na weselu, w cenę pokazu wliczone jest także profesjonalne nagłośnienie, wizja lokalna miejsca i doradztwo, ubezpieczenie OC, zgłoszenia i powiadomienia oraz dojazd do 100 km od najbliższego oddziału. Obsługujemy widowiska w całej Polsce! Oznacza to, że specjalnie dla Państwa możemy przygotować jedyny w swoim rodzaju pokaz sztucznych ogni na weselu w Warszawie, Poznaniu i każdym innym mieście w kraju. Koszt transportu wyceniamy indywidualnie dla każdej realizacji.

Nie obawiajcie się złej pogody! Nawet w przypadku silnych opadów deszczu nasze fajerwerki zadziałają prawidłowo i bezpiecznie. Jeżeli złe warunki atmosferyczne znacząco popsują widowisko, jako jedyni dajemy możliwość rezygnacji z pokazu i wymiany go na voucher do wykorzystania w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami PiroArt.pl!

Decyzja podjęta? Już tylko krok dzieli Was od niezapomnianej atrakcji, jaką jest pokaz sztucznych ogni na wesele. Warto zadbać o formalności. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 10% wartości pokazu. Zapraszamy do współpracy! PiroArt.pl

Sprawdź także naszą ofertę na portalu www.weselezklasa.pl !!

Niezwykłe fajerwerki na Twoim weselu - PiroArt

Zdjęcia pochodzą z naszej realizacji i są własnością Pary Młodej. Dziękujemy za udostępnienie!